Největší diskotéky na Mallorce


K nočním programům individuál-ního rázu neodmyslitelně patří diskotéky. Dnes je jejich pořádáním proslavená hlavně sousední Ibisa, ale ani Malorka se nedá zahanbit.
V letoviscích je vše připraveno pro zábavychtivé turisty a na každém rohu vás „nahaněči“ zvou na „skvělý program“ v jimi doporučovaném místě. Aby vás tam dostali, nabídnou vám „štamprlku“ zdarma. Někteří klienti se naučili chodit „od štamprlky ke štamprlce“, ale kvalita představení tomu odpovídá.
Já vám doporučím jiné diskotéky. Řada diskoték má vstup placený, ale jejich program je o to zajímavější. Vstupné zahrnuje volnou konzumaci místních nápojů a vystupují zde opravdové pojmy hudební scény. V Arenalu je Riu Palace, donedávna největší diskotéka v Evropě, kde převážně německé diváky baví účinkující na úrovni Karla Gotta, (který zde také několikrát ročně vystupoval), v Magallufu je hlavně mezi Angličany pojmem diskotéka BCM. Španělé a turisté z ostatních zemí dávají přednost vyhlášeným diskotékám v centru Palmy Abraxas a Titos.
14.11.2007 13:31:28 | Autor: Petr MachejKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se