Potápění na Mallorce

Krásy podmořského světa -
potápěčská základna Top Dive
Na Malorce je řada potápěčských center. Top Dive nabízí ponory v bazénech Aquacity, ale i v moři nedaleko Arenalu. Odborní pracovníci mají potřebnou kvalifikaci, samozřejmostí je i profesionální pojištění pro potápěče a potápěčské základny.
Základna je kompletně vybavena vlastní technikou a výstrojí. Nabízí nejhezčí oblasti Malorky, mnohé z nich patří k mezinárodně uznávaným podmořským rezervacím.
Nekvalifikovaní zájemci se v půldenních kurzech krátce seznámí se základy fyziky a biologie potřebnými pro potápění s doprovodem. Po vypsání zdravotního dotazníku a ukázce výstroje proběhne v bazénu praktické procvičení potápěčských technik. Následuje ponor s doprovodem. Po návratu na základnu a ošetření výstroje je zákazníkovi vydáno osvědčení o absolvování kurzu Discovery (nenahrazuje mezinárodní potápěčskou kvalifikaci).
Pro kvalifikované potápěče se nabízí noční i denní ponory s výraznými množstevními slevami. V ceně je plná láhev, služby průvodce a doprava na lokalitu, při nočním ponoru i akumulátorová svítilna a bezpečnostní světlo. Místa ponorů jsou určována podle povětrnostních a moř-ských podmínek a vybírají se ze 60 nejzajímavějších lokalit Malorky.
Je pamatováno i na doprovázející osoby, které nemají chuť „jít pod vodu“. Zatímco se jeden člen rodiny bude potápět, druhý může místo prozkoumat ze břehu, či se šnorchlem pozorovat počínání potápěče.
Veškerou výstroj lze půjčit na základně. Jestli vás potápění zaujme, je možné se domluvit i na absolvování potápěčského výcviku. K tomu je potřebná znalost angličtiny, němčiny či španělštiny. Kurz se dá absolvovat i v průběhu týdenního pobytu.
14.11.2007 13:36:33 | Autor: Petr MachejKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se